Dovolená pro každého-pobyty se slevou

Dovolená pro každého-pobyty se slevou

Léto, teplo, dovolená. Při vyslovení těchto tří slov snad každý musí mít příjemný pocit po těle a v hlavě představy mnoha nových, nevšedních zážitků. Celý rok se proto všichni těší na pár dní volna, které si poctivě odpracovali, aby mohli na chvíli vypnout a relaxovat. Když se řekne dovolená, každý si může představit něco jiného. Někdo raději v poklidu nabírá novou energii a relaxuje, jiný se nemůže dočkat aktivní dovolené plné pohybu.

Co ale většinu lidí spojuje je hledání příjemného pobytu, ať v České republice nebo v zahraničí, za příznivou cenu. Pobyty se slevou bývají řešením pro mnoho lidí, kteří by se jinak nikam nepodívali. Slevové portály jsou stále oblíbenější. Jedním, který se specializuje na slevy pobytů a zážitků a je na našem trhu nový, je NewGo.cz.

Jaké pobyty zde naleznete? Wellness pobyty pro dva, pobyty v termálech, lázních i u vody. Pro milovníky pohybu jsou v nabídce pobyty v horách zaměřené na turistiku, a pokud by vám turistika přišla nudná, můžete si zkusit třeba tandemový paragliding, díky kterému poznáte Beskydy z ptačí perspektivy. V nabídce jsou pobyty se slevou v Čechách i v zahraničí, pro zamilované páry i celé rodiny, tento portál totiž spolupracuje s mnoha hotely a také cestovními kancelářemi.

Jaké slevy NewGo.cz nabízí? Skvělé je, že každý den na stránkách portálu naleznete nový pobyt, který si máte možnost zakoupit ve slevě 30% i více. Ceny, za které jsou pobyty i zájezdy v nabídce jsou opravdu neuvěřitelné. Vězte, že dovolenou, kterou si jednoduše najdete a objednáte na internetu z pohodlí domova a ještě ušetříte spoustu peněz, si zcela určitě naplno užijete.

Pracuje zde mnoho specialistů přes cestovní ruch, kteří vám rádi poradí a zodpoví vám jakýkoliv dotaz. Proto, když si nebudete jisti například s objednávkou, neváhejte a zavolejte nebo napište na zákaznické centrum.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

Kam s dětmi na výlet když prší?

Kam s dětmi na výlet když prší?

Africké trhy také v ČR

Africké trhy také v ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *