Déja Vu Café Bar v Lounech

Déja Vu Café Bar v Lounech

Že rádi objevujeme nové podniky je o nás více než známé. Pokud navíc zcela náhodně narazíme na bezkonkurenční bar, který udělá ze všedního dne ten zážitkový, pak neváháme napsat pozitivní recenzi, abyste se při svých cestách měli kde občerstvit i vy.

S dětmi na čas nepřijedete, to je jasné. Tentokrát jsme se vydali do Kadaně, kde jsme měli dceru na letním táboře. Děti poslední den rodičům předváděly, co se za celý týden naučily (jednalo se o koňský tábor), proto jsme museli přijet včas. Vyjeli jsme s hodinovou rezervou, kterou jsme rádi strávili na výtečné kávě v Déja Vu Café Baru v Lounech.

Prostředí na jedničku

Zaparkovali jsme přímo na náměstí, kde také bar najdete (Mírové náměstí 49). Původně jsme chtěli posedět na předzahrádce, ale při představě, jak se tam tetelí náš dvouletý chlapeček, jsme zvolili interiér. Na velmi rozlehlém prostoru je několik místností, takže každý může mít více méně soukromí. Soukromí pro poslech hudby, rodinné oslavy a podobně. Je zde také televize, takže večerní sledování sportovních přenosů s nějakým dobrým drinkem, to si také dokážeme představit-mňam!

Ovšem co nás dostalo do kolen, to je dokonale řešená zahrádka za barem. Pro děti je zde v zadní části nachystaný koutek. Pokud nesedíte, tak si sedněte! Mají zde skákací hrad a autíčka a domeček s kuchyňkou, no pecka! O miminu jsme ani nevěděli a rodiče mi jistě dají za pravdu, že dát si kávu po celodenním shonu v klidu, je k nezaplacení. A zde ani to placení nebyl problém. Cappuccino za 40 Kč, no kde to dneska dostanete! Navíc opravdu výtečné! K tomu jsme si dali světoznámý francouzský dezert cremé brulée a ten byl také výtečný, ozdobený musli a jahodami. Cena 65 Kč.

Zahrádka je navíc osázena, takže působí velmi klidným dojmem. Za nás opravdu nečekaný zážitek. Takže nemůžeme jinak, než tento café bar doporučit!

Mohlo by se vám také líbit

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *