Chcete zažít netradiční dovolenou?

Chcete zažít netradiční dovolenou?

Jezdíte rádi na zahraniční dovolené, ale rádi byste vyzkoušeli něco více netradičního? Pokud je to váš sen, můžete si ho bez problémů splnit. Dnes se na nabídku takovýchto netradičních dovolených podíváme a věřte, že to stojí za to.

Úžasná dovolená v Dubaji

Dubaj leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Hlavním centrem tohoto emirátu je město Dubaj. Největší část emirátu zabírá poušť. V Dubaji se však dá ale také lyžovat, navštívit velké množství aquaparků nebo si zahrát golf. Výhodou Dubaje je také to, že je zde velice nízká kriminalita. Nejlepším obdobím pro návštěvu Dubaje je jaro nebo podzim, protože teploty zde nedosahují takových extrémních hodnot. Dovolená v Dubaji jistě bude zážitkem na váš celý život.

Chcete zažít netradiční dovolenou?Pokud vás ale Dubaj neláká, můžete se vydat jinam. Dovolená v Keni také nabízí velké množství nových a neskutečných zážitků. Kde jinde byste mohli zažít procházku po nejdelší pěší safari? Zemi plné lvů a největších afrických slonů. Dovolená v Keni bude jistě úžasná a opravdu to bude zážitek, který nezapomenete až do konce života.

Co takhle na Madeiru?

Dovolená Madeira bude určitě patřit k jedné z vašich nejlepších dovolených. Počasí zde nahrává ke strávení dovolené v jakémkoli období. Průměrná teplota v zimně se pohybuje okolo 20°C v létě se teplota vzduchu pohybuje okolo 24°C. Na Madeiře naleznete unikátní druh flóry, zkrátka na Madeiře budete přírodou neustále obklopeni. Na své si zde přijdou i milovníci více adrenalinových sportů. Vyzkoušet si zde můžete například paragliding, horská kola, jízdu na koni, tenis a pro ty opravdu odvážné je tu možnost vyzkoušet si zdolat skalní stěnu.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

1 thought on “Chcete zažít netradiční dovolenou?”

  1. Za mě rozhodně Jih Řecka, nebo Tunisko. V obou zemích jsme v září byli a musím říci že naprosto bez problému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *