Cestování pro každého

Cestování pro každého

Letní prázdniny jsou v plném proudu, ale počasí pro dovolenou nám příliš nepřeje. Ranní teploty jsou někde kolem 11ti stupňů, což není zrovna pařák. Ani přes den to ale na koupání v otevřeném prostranství není, leta pro opravdové otužilce. Právě proto by vaše dovolená měla směřovat na jih, kde si sluníčka užijete dostatečně třeba i začátkem září. Ostatně loni bylo v Chorvatsku i 3. týden v září teplo a slunečno, s teplotami nejméně 30 stupňů. Proto neváhejte a navštivte cestoweb.cz, který vám podobně jako náš webový portál nabízí rady a tipy na dovolenou. Zájezd, dovolenou, ubytování, nebo třeba jen letenku si můžete okamžitě zamluvit u spřízněné cestovní agentury Invia, která nabízí opravdu pohodovou dovolenou, stejně jako adrenalinové cestování.

Cestování se slevou

Asi vás nepřekvapí, že nikdo nechce utratit za dovolenou víc, než je nezbytně nutné. Právě to je důvod, proč se ve svém hledání dovolené obracíme i na slevové servery, které nabízejí dovolenou u nás i v zahraničí za super ceny. Je například potřeba doobsadit hotel a podobně. Snížení ceny je tedy výhodné nejen pro toho, kdo si užije dovolenou za zlomek ceny oproti klasickým cestovním kancelářím, ale také pro poskytovatele slevy, kteří stejně zamluvený hotel zaplatit musí, i když není obsazen.

Slovensko nikdy nezklame

Velmi nás zaujal článek na téma levnější dovolené na Slovensku. Sem míří zejména aktivně založení jedinci, kteří si rádi projdou slovenská pohoří. Rodiny s dětmi zase vyhledávají termální lázně a podobně. Jednoduše řečeno, na Slovensku si přijde na své opravdu každý a dovolená zde nevyjde draho, navíc se domluvíte bez větších problémů. Pokud chcete opravdu zaručený tip na dovolenou, zkuste místo jménem Terchová.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *