Cafe Korek v Klášterci nad Ohří

Cafe Korek v Klášterci nad Ohří

Podkrušnohoří nabízí spoustu zajímavých výletů. Pokud se chystáte do Klášterce nad Ohří, rozhodně se zastavte v zámku, přilehlých lázní s minerálním pramenem a krásném parku. Ke chvilce oddychu pak přímo vybízí unikátní kavárna kousek od autobusového nádraží. Ta nás zaujala nejen citlivě řešeným interiérem, ale především vynikající italskou kávou Gardelli, která vám snad krom klasického „turka“ bude připravena v mnoha variantách. Ke kávě si můžete dát některý z domácích dezertů. My jsme ochutnali klasickou bábovku a byla bezkonkurenční. Děti měly ovocný pohár, který ani nedojedli. Proč?

Cafe Korek v Klášterci nad OhříProtože kavárna nabízí překrásnou hernu, která je od ostatních prostor kavárny oddělena sklem. Děti tak mohou řádit, a přitom neruší ostatní hosty. V letních měsících pak mohou využít i dětské venkovní hřiště. Součástí kavárny je i venkovní posezení a knihovna. Užít si pár řádek v klidu, nad výtečnou kávou, čokoládou či domácí limonádou, to je přesně to, co mnoha rodičům (čti maminkám) chybí. Nyní je prostor, kde se mohou potkávat nebo si užít jen tak chvilku bez dětí.

Kavárna jednoduše nemá chybu. Až sem pojedete, zastavte klidně na parkovišti, které je přidružené k autobusovému nádraží, pak už je to kousek. My měli štěstí a parkovali jsme přímo před kavárnou. Jelikož jsme o kavárně slyšeli jen to nejlepší, pro jistotu jsme si místo k sezení rezervovali (na tel.: 775 010 251). Byli jsme 3 dospělí a 4 děti, z toho 2 mimina, která nadělala poněkud dost nepořádku. I tak se na nás profesionální personál vždy usmíval a my samozřejmě neměli problém omluvit se nadprůměrným spropitným. Za nás tedy 5* a velké doporučení pro všechny, kteří třeba jen Kláštercem projíždí.

Důležité informace

Kde Café Korek najdete?

Pražská 69, Klášterec nad Ohří

Otevírací doba:

  • Po – Čt : 08:00 – 20:00
  • Pá : 08:00 – 22:00
  • So : 09:00 – 22:00
  • Ne : 13:00 – 20:00

Kontakt pro rezervaci:

+420 775 010 251

Fotogalerie:

Mohlo by se vám také líbit

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *