Bardejovské koupele plné zázraků

Bardejovské koupele plné zázraků

Chcete si letos užít klidnou dovolenou v příjemném městečku nedaleko? Vydejte se do lázní Bardějov. Tamější koupele se těší stále větší a větší oblibě. Jen za poslední rok narostl počet návštěvníků o celých 13%. Zatímco v roce 2012 počet návštěvníků činil 17,5 tisíce, v roce 2013 se za bardejovskými koupelemi vydalo necelých 20 tisíc návštěvníků. Z tohoto celkového počtu byly asi dvě tisícovky (9%) tvořeny zahraniční klientelou. Nejčastěji se sem vydávají lidé ze sousedních zemí tedy z ČR, Německa, Polska, Ukrajiny a Rakouska. Překvapivé však je že z domácích návštěvníků téměř 50% tvořili samoplátci a pouze asi 35% mělo pobyt hrazený pojišťovnou. Zbylí návštěvníci zde byli z rekonvalescenčních a rehabilitačních důvodů.

Tamara Satanková nárůst komentuje jako velmi potěšující. Bardejovské lázně vnímají jako pozitivní zejména fakt, že vzrostl počet samoplátců, kteří zvyšují nárůst tržby o celých 15%. Za zmínku však i stojí to, že vzrostl počet návštěvníků, kterým pobyt hradí pojišťovna. S největší pravděpodobností se dá tento nárůst připisovat tomu, že počet léčených diagnóz neustále roste a ze všech slovenských lázní mají ty bardejovské nejširší indikační záběr.

Bardejovské koupele plné zázrakůDíky nárůstu samoplátců budou nadále bardejovské koupele pokračovat ve stávajících marketingových akcích a v organizování služeb a akcí pro návštěvníky. Velikým lákadlem je Wellness Spa, kde je veliké množství nejrůznějších vodních atrakcí. A i přesto, že se do budoucna nepředpokládá s dalším výrazným nárůstem  samoplátců ze SR, bardejovské lázně navazjí nové spolupráce. A to zejména se zeměmi východu. Tomu svědčí například rozvoj spolupráce s Izraelí.

Obrovský komplex bardejovských koupelí se rozprostírá na více než 30 hektarech půdy s 33 objekty. Líbit se zde bude skutečně každému. Užijí si zde jak samoplatící návštěvníci tak návštěvníci přes pojišťovnu. Dovolená zde se hodí jak pro rodiny s malými dětmi, tak pro páry, wellness zájezdy či jako výlet pro více rodin.

Bardejovské koupele plné zázrakůBardejovské koupele jsou i oblíbeným cílem výletů pro hosty celé spádové oblasti. Krom koupelí a relaxu si zde užijete i velké kulturní dávky. V komplexu lázní se pravidelně konají nerůznější kulturní události. Ať už koncerty, divadla či cokoliv jiného. Vysoké oblibě se také těší koncerty vážné hudby, které si můžete poslechnout po večerech na kolonádě.

Bardejovské koupele spadají mezi troje nejoblíbenější lázně na celém území Slovenska. CO do velikosti taky patří k těm největší. Mohou se také pyšnit dlouholetou tradicí a historií.

Bardejovské koupele plné zázrakůTamější voda je přírodně léčivá. Minerální obsah je středně vysoký. Blahodárně působí na převážnou většinu všech onemocnění. Obsahuje sodík, železouhličitan, hydrogen uhličitanchlorid a kyselinu borovou. Každý pramen se svým složením v něčem liší a pomáhá na něco jiného. Proto pokud se sem jedete léčit se specifickým problémem, měli byste se na podrobnější léčbě dohodnout s odpovědným lékařem. Lidé se sem jezdí léčit s onkologickými, trávicími či dýchacími problémy, Dále taky s poruchami oběhového systému, látkové výměny či s chorobami močových cest a mnoha dalšími.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *