Zkuste carsharing!

Zkuste carsharing!

Cestujete do Prahy vlakem nebo autobusem, ale poté byste se rádi po Praze pohybovali autem? Uvažujete o tom, že si nějaké auto půjčíte z půjčovny, ale odrazují vás vysoké ceny? A víte, co je to car sharing? Pokud vůbec nevíte o co jde, tak určitě čtěte dál.

Pomocí společnosti CAR4WAY se velice rychle můžete stát pomyslnou součástí tohoto carsharigu. O co tedy vlastně jde? Je to systém tzv. sdílení aut, který je založený na úplatném krátkodobém pronájmu automobilů. Uživatel může provést rezervaci online pomocí internetových stránek společnosti CAR4WAY. Automobil uživatel otevře pomocí čipové karty a ihned jej může používat po rezervovanou dobu.

Proč je car sharing lepší než autopůjčovna?

Důvod je naprosto jednoduchý a jednoznačný. Je to cena. Uživatel car sharingu platí pouze cenu za dobu používání a sazbu za kilometr. Všechny ostatní náklady na provoz, včetně nákladů na pohonné hmoty, pojištění, opravy apod. nese společnost CAR4WAY. Dále díky tomu, že vše probíhá online, vám odpadá složitá administrativa, které se v autopůjčovně nevyhnete. V atopůjčovně si navíc auto můžete zapůjčit minimálně na jeden den. U car sharingu si auto můžete půjčit třeba jen na hodinu.

Jaká auta si budu moci půjčit?

Vybrat si můžete ze tří základních typů aut, kterými jsou modely značky Škoda. Konkrétně jde o modely Škoda Citigo, Rapid a Octavia Combi. Stalo se vám někdy, že jste hodinu před vaším odjezdem zjistili, že si někdo z rodiny půjčil auto a vy nemáte, jak odjet? Žádný problém, rezervaci můžete klidně provést i dvě minuty předtím, než auto budete potřebovat.

Pokud tedy zrovna nemáte k dispozici vaše vlastní auto, je pro vás tato možnost jistě velice příjemná a zároveň cenově přijatelná. Tak tedy neváhejte a tuto možnost určitě vyzkoušejte!

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *