Tímto fotoaparátem si splníte svůj sen

Tímto fotoaparátem si splníte svůj sen

Jste vášnivý fotograf? Nebo si chcete splnit sen a konečně si koupit kvalitní fotoaparát? Nebo snad chcete překvapit skvělým dárkem někoho, kdo se nadchnul pro fotografování? Tak to by vás zcela určitě měla zajímat novinka, která se objevila na našem trhu.

Jedná se o fotoaparát značky Olympus OM-D E-M1. Uvádí se, že se jedná o nejvýkonnější kompaktní digitální fotoaparát, který kdy byl vyroben. Má samozřejmě výměnné objektivy, se kterými dokáže zaostřovat stejně perfektně a rychle jako digitální zrcadlovky.

Tato novinka mezi fotoaparáty je vybavena zcela novým snímačem a také pětiosým stabilizátorem obrazu. Jedním z nejdůležitějších parametrů je také rozlišení, které je zde 16,3 MPx. Další novinkou, se kterou jste se dříve u fotoaparátů Olympus nemohli setkat je nový obrazový procesor značky TruePic VII. Tento obrazový procesor má schopnost, že již ve fotoaparátu upravuje optické vady objektivů.

Tímto fotoaparátem si splníte svůj senJestliže jste vášnivými turisty, kteří chtějí veškeré své cesty dokumentovat, je Olympus OM-DE-M1 to pravé i pro vás. Tento kousek je totiž velice odolný nejen proti prachu a vodě, ale také proti mrazu. Takže krásné snímky horské krajiny budete mít na dosah. Je garantováno, že fotoaparát vydrží bez problémů i mrazy do -10°C. Navíc je také vybaven velice praktickou věcí, kterou je ultrazvukový filtr proti prachu. Ten zajistí perfektní snímky, protože snímač bude samozřejmě dokonale čistý.

Ač se to může zdát neuvěřitelné, model Olympus OM-DE-M1 má vestavěnou Wi-fi, díky které se bez problémů k fotoaparátu připojíte chytrým telefonem nebo třeba tabletem. Takové připojení umožní ovládání třeba právě pomocí tabletu, takže váš fotoaparát bude de facto na dálkové ovládání.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *