Podzimní dovolená v horách

Podzimní dovolená v horách

Podzim už klepe na dveře a s ním přichází i podzimní dovolené. První listí padá ze stromů a příroda se krásně zabarvuje do pestrých barev. Toužíte po aktivní dovolené v krásné podzimní krajině? Uskutečněte ji. V České republice naleznete tolik krásných míst, kde si užijete pohodovou podzimní dovolenou. Tak začněte plánovat tu pravou pro vás!

Turistika v kouzelných Krkonoších

Podzimní měsíce jsou ideálním časem pro horskou turistiku. Příjemné počasí s občasným deštěm je pro turistiku ideální, stejně tak jako Krkonoše. Po turistických trasách se můžete vydat na Kozí hřbety, Ptačí kámen, Harrachovy kameny či na vrchol Kotel, známý také jako Kokrháč, odkud budete mít jedinečný výhled na celé Krkonoše. Za túru stojí Mumlavský vodopád, který patří mezi nejkrásnější a nejmohutnější vodopády České republiky. Během vašeho výletu můžete pozorovat nádhernou okolní krajinu a chráněné i ohrožené druhy rostlin a živočichů. I v blízkosti těchto vrcholů naleznete kvalitní ubytování, kde složíte hlavu. Těšit se můžete na útulný i luxusní ubytování v Krkonoších, které bude přesně podle vašich představ. Tak si nezapomeňte najít ten pravý penzion v Krkonoších, který vám váš pobyt zpříjemní na maximum!

Cyklostezky vedoucí přírodou Beskyd

Moravskoslezské Beskydy jsou rájem cyklistů! Krásnou přírodou vedou cyklostezky, které vás nasměrují na oblíbené turistické cíle. Mezi ně patří Velký Javorník, Ondřejník, Kněhyně nebo vrchol Malý Smrk, pod nímž se rozprostírá národní park Smrk. Vydat se lze také na nejvyšší horu tohoto pohoří. Tou je dominantní Lysá hora, odkud spatříte celé Beskydy i menší horská městečka a obce. Přímo v těchto místech naleznete hotel i penzion, kde se budete cítit jako doma. Příjemné přespání skýtají ubytovací zařízení v Rožnově pod Radhoštěm, Frýdlantu nad Ostravicí, Kunčicích pod Ondřejníkem nebo v Bílé. Hledáte útulný a cenově dostupný penzion v Rožnově pod Radhoštěm? Nebudete hledat dlouho! Možnosti ubytování v tomto horském městečku se zalíbí každému.

Adrenalin proudící v Jeseníkách

Milujete, když vám adrenalin proudí v žilách? Potom vyrazte do Jeseníků. Lanové centrum, terénní čtyřkolky, paintball, lukostřelba, koloběžky nebo jízda na koních. Aktivní dovolená, která se zalíbí také dětem! Tyto aktivity můžete spojit spolu s turistikou. Po turistických trasách se lze vydat na Keprník, Šerák, Jelení studánku či na nejvyšší vrchol tohoto pohoří, Praděd. Z těchto oblíbených turistických míst potom můžete dolů sjet na koloběžce, kole či na čtyřkolce. O zábavu bude postaráno!

Ať už se rozhodnete pro Krkonoše, Beskydy, Jeseníky, Lužické hory, Orlické hory nebo například Krušné hory, užijte si svou aktivní dovolenou naplno. O ničím nerušenou noc se postará nějaký pěkný penzion, kam se budete rádi vracet. Tak si vyberte tu správnou lokalitu právě pro vás!

Mohlo by se vám také líbit

Pohodový celodenní výlet Ze Špindlerova Mlýna do Údolí Bílého Labe

Pohodový celodenní výlet Ze Špindlerova Mlýna do Údolí Bílého Labe

Smrtonosné pasti tropického skleníku Fata Morgana v Troji

Smrtonosné pasti tropického skleníku Fata Morgana v Troji

Skvělé jídlo, ubytování a bohaté sportovní vyžití, to vše na vás čeká v hotelu Ostrava

Skvělé jídlo, ubytování a bohaté sportovní vyžití, to vše na vás čeká v hotelu Ostrava

Přírodní syslí rezervace v Mladé Boleslavi

Přírodní syslí rezervace v Mladé Boleslavi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *