Oblíbené navigace Tom Tom

Oblíbené navigace Tom Tom

Pokud se vydáváte autem nebo třeba i na kole někam, kde to neznáte, je nejjednodušší jet podle navigace. I když třeba ve velkých městech nejsou trasy podle navigace tou úplně nejlepší možností a místní, kteří znají provoz a pojedou, některou boční uličkou určitě dorazí do cíle trasy dřív než vy, kteří pojedete podle navigace, je jízda s navigací o mnoho snazší než jízda podle mapy, ukazatelů a rad kolemjdoucích.

I když v poslední době se díky masovějšímu rozšíření chytrých telefonů s kvalitními aplikacemi pro navigaci prodejnost klasických navigací snižuje, z regálů obchodů (ani těch internetových) hned tak nezmizí.

Jednou ze značek, která již dlouhou dobu hraje mezi navigacemi prim, jsou navigace Tom Tom. Tom Tom pružně reaguje na poptávku a nabízí také kvalitní aplikaci pro telefony s operačním systémem Android. Stejně důležité jako výběr samotné navigace je i výběr mapy a její dodatečné aktualizace.

Silnou stránkou Navigací Tom Tom je snadné ovládání navigace pomocí dotykového displeje, dobré rozvržení a čitelnost a orientace v mapě, znázornění terénu i kvalitní hlasová navigace. Nejběžnější jsou samostatné navigace s úhlopříčkou 5 palců. Pro někoho může být výhodou bluetooth pro handsfree volání, podpora paměťových karet nebo třeba parkovací asistent či asistent řazení do jízdních pruhů, který je výhodný při průjezdu složitými křižovatkami. V neposlední řadě je pro řidiče velmi užitečná možnost reagovat na aktuální změny v dopravě, jako jsou uzavírky, dopravní nehody a podobně, což umožňuje služba Live, kterou mají navigace Tom Tom Go Live.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *