Zajímají vás počítače? Navštivte muzeum Apple Praha

Zajímají vás počítače? Navštivte muzeum Apple Praha

Letní prázdniny jsou přímo předurčeny k tomu, abychom se vydávaly také za kulturou. Je sice pravda, že pokud teploty stoupají vysoko nad 30 stupňů, z měst raději utíkáme. Na druhé straně i v letních měsících jsou dny, kdy je potřeba vyměnit kraťasy a minisukně za dlouhé kalhoty a na trička navléknout svetry. A právě to je ideální čas na návštěvy muzeí a výstav v Praze. Jedním z takových, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost, je muzeum Praha. Zejména v případě, že se zajímáte o počítače, neměli byste si návštěvu tohoto muzea Praha nechat ujít.

Projděte se životem dvou obyčejných kluků

Muzea a výstavy Praha bývají během letních prázdnin často cílem jednotlivců i celých rodin. Pokud se naše stověžatá matička Praha stane cílem i vašeho letního putování, potom rozhodně jednu z nejhodnotnějších a nejkomplexnějších sbírek počítačů v naší vlasti nevynechejte. Až se vás někdo zeptá, kam v Praze, můžete mu toto muzeum Praha vřele doporučit. Týká se zejména Steve a Steve, dvou obyčejných kluků, kteří, ač začínali v obyčejné garáži, dokázali to, o čem většina ostatních lidí celý život dokáže pouze snít.

Zahrajte si na Steva jobse

Návštěvu tohoto muzea v Praze rozhodně spojte s návštěvou kavárny muzea Praha. Můžete si tak na Steva Jobse alespoň na chvíli zahrát. Možná ani nevíte, že byl již od svých studentských let přísným vegetariánem a vyzkoušel během svého života nejrůznější diety. Byl například frutariánem a velmi intenzivně se také věnoval půstu. V kavárně můžete ochutnat pravou italskou kávu Danesi. K dochucení můžete zvolit kromě normálního také sojové, mandlové či kokosové mléko. Rozhodně však musíte ochutnat některý z těchto nápojů: Vitality, Prosperity, Energy, Harmony, Immunity, Regeneration, Green Health nebo Simply Powerfull. Jste zvědaví, co se pod těmito názvy skrývá? Přijďte!

Mohlo by se vám také líbit

XI. Šperkařský workshop a trhy

XI. Šperkařský workshop a trhy

S květnovými food festivaly nešlápnete vedle

S květnovými food festivaly nešlápnete vedle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *