Vydejte se na hory půjčeným autem

Vydejte se na hory půjčeným autem

Zima je za dveřmi, a přestože meteorologové si ještě moc netroufají odhadovat, kolik bude v ČR sněhu a kdy, jedno je jisté. Zalyžovat si můžete vždycky, pokud vám nevadí vydat se za hranice. Třeba Rakousko není až tak daleko, pohodlně sem dojedete vlastním autem. Nebo raději půjčeným?

Jestli si nejste jistí, že by váš vůz cestu za hranice zvládl, nebo máte malé auto, do nějž by se vám nevešly lyže a všechno vybavení, neváhejte a půjčte si vůz. Lepší je obětovat pár tisíc a mít jistotu bezproblémové cesty než přemýšlet, jak budete řešit případné poruchy na voze.

Půjčte si auto i s výbavou

Pronájem auta na delší cestu se vám může vyplatit rovnou dvakrát. Některé půjčovny vám totiž nepůjčí jen vůz, ale také navigaci, dětskou autosedačku, nosiče, boxy atd. – prostě vás kompletně vybaví na cesty. Jsou vám rovněž nápomocní, kdyby přece jen došlo k nějakým nepříjemnostem. Můžete se vinou někoho jiného stát součástí dopravní nehody. Co si pak v zahraničí počnete, když neumíte cizí jazyk? Zavoláte na asistenční službu, tam vám poradí, jak se zachovat.

Na půjčený vůz se spolehněte

Od půjčeného vozu by člověk očekával, že se na něj může spolehnout. Většinou tomu tak skutečně je. Jsou nepříjemnosti, které by se mohly stát i s fungl novým vozem, avšak zvolíte-li pronájem auta Praha u společnosti poskytující maximálně roční vozy, riziko je malé. Služba to není standardní, ne všude mají v nabídce takhle nová auta, ale zkuste pátrat. Zánovní vůz totiž znamená také nejnovější bezpečnostní technologie. A na čem by vám mělo záležet více než na bezpečí vás a vaší rodiny?

Neriskujte, zkuste Taggart

Víte, kde pronajímají vozy s průměrným věkem 9 měsíců a průměrným počtem najetých km 18 000? V pražské autopůjčovně Taggart. Ceny jsou zcela bezkonkurenční, a kdyby se vám někde podařilo objevit nižší, stačí poslat odkaz a v Taggartu vám nabídnou ještě lepší nabídku. Auto sice přistaví klidně ten samý den, ovšem neriskujte a raději si svůj vůz vyberte s dostatečným předstihem.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *