Vířivé vany i se sportovním využitím

Vířivé vany i se sportovním využitím

Jestli hledáte do vašeho domu skutečný hit, pořiďte si vířivou vanu. Skvěle vaše tělo zregeneruje a večery plné odpočinku budou ještě daleko příjemnější. Protože vířivka je investice do budoucnosti, nebojte se vybrat si co nejkvalitnější. Kvalita totiž zaručuje i životnost a spokojenost.Vířivé vany jsou k dostání v nejrůznějších provedeních. Ať už různých tvarů, materiálů, nebo typů. Jistě si vyberete ten pro vás nejvhodnější.

Jestliže se rozhodnete pro jedničku na trhu – vířivé vany Artesian Spas – jistě nebudete ani v nejmenším litovat. Tyto vířivé vany jsou energeticky úsporné, velmi pohodlné a přizpůsobivé. To se dá dokázat například na netypických masážních tryskách v oblasti krční páteře, nebo samostatném ovládání pro každé sedátko.Pokud však toužíte po něčem speciálním, mohla by se vám zalíbit vířivka Exercise Spa. Tento jedinečný produkt v sobě vlastně spojuje sport i relax.

Vířivé vany i se sportovním využitímVířivka je vybavena vynikajícím protiproudem. Protiproud se dá využít jak pro aqua jogging, tak i pro kondiční plavání. Po sportu jistě oceníte možnost přepnutí na program wellness, lehnete si a necháte se dlouze a příjemně masírovat proudem vody. Ve vířivce Exercise Spa naleznete dvě sedátka, která jsou kombinovaná, dá se v nich ležet i sedět.Oproti bazénům mají vířivé vany jednu nespornou výhodu.

Můžete je využívat v létě i v zimě. A to i v případě, že je vířivka umístěna venku. Není nic příjemnějšího než sedět ve vířivé vaně a být obklopen hromadami sněhu. Prodej vířivek Artesian Spas probíhá například v pražském Showroomu společnosti BETA, který má ve své nabídce právě tyto vířivky. Řadu produktů, které společnost nabízí, si zde můžete i ozkoušet. Přemýšlíte-li tedy nad koupí vířivé vany, jistě tam zavítejte.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *