Trvá oprava vašeho vozu dlouho? Nechte si přistavit nový zcela zdarma

Trvá oprava vašeho vozu dlouho? Nechte si přistavit nový zcela zdarma

Automechanici mají o dovolených napilno. Sami si potřebují oddechnout a po návratu jejich servisní pracoviště doslova praskají ve švech. A tak se i drobná oprava dokáže protáhnout na neúnosnou dobu. Nenechte se vzrušit, dejte servismenovi čas a z autopůjčovny Taggart si nechte přistavit skoro nový vůz zdarma až před dům.

Nová auta pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy

Všechny půjčované vozy mají oproti jiným autoservisům mnohá plus navíc. Zaprvé: průměrný věk vozů určených ke krátkodobému i měsíčnímu pronájmu je devět měsíců a najeto mají okolo 18 tisíc kilometrů. Zadruhé: náklady s provozem, pojištěním a údržbou jdou komplet na bedra půjčovny aut. A za třetí: jejich cena je tak nízká, že si autopůjčovna může dovolit zákazníkům nabídnout snížení částky za pronájem, pokud u konkurence naleznou nižší cifru, bude jim přiznána sleva. Nejlevnější autopůjčovna vám vybraný automobil přistaví v ten samý den, kdy jej potřebujete, a to v rámci Prahy zcela zdarma, stejně jako si jej bezplatně vyzvedne. Což je výhodné především pro motoristy v nouzi, kteří se vinou autonehody či poruchy svého vozidla dostali do svízelné situace, již je třeba řešit bez prodlení.

Vyřešte nedostatek automobilů ve firmě

Okamžitý pronájem v případě potřeby je užitečný i pro profesionální autodopravce či řidiče, kteří musejí půjčením auta vyřešit náhlý nedostatek aut ve vlastním vozovém parku, akutní přepravu zboží či zásilek k zákazníkům. Při zapůjčení auta není klient autopůjčovny dlouhodobě vázán smlouvou jako u operativního leasingu, a to ani, když bude půjčený vůz využívat čtyři týdny.

Non-stop asistenční služba a pojištění vozů do zemí EU

Asistenční linka autopůjčovny poskytuje služby a podává informace zákazníkům non-stop sedm dní v týdnů. Klienti mohou bez problémů vycestovat s pronajatým automobilem i na dovolenou do zahraničí, neboť auta jsou pojištěna pro jízdu po státech Evropské unie a motoristům jsou poskytovány asistenční služby v případě nouze v zahraničí. K dispozici jsou rovněž navigace, dětské autosedačky, nosiče, zavazadlové boxy a další potřebné příslušenství. Nečekejte na poslední chvíli a domluvte si nejlevnější pronájem spolehlivého, čistého a servisovaného auta ještě dnes.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *