Ručníky a oblečení z bambusového materiálu

Ručníky a oblečení z bambusového materiálu

Trpíte na citlivou pokožku a dennodenně řešíte, jaké materiály a přípravky používat, abyste ji zbytečně nedráždili více než je třeba? S kosmetickými a mycími přípravky je to jednoduché. Na trhu najdete široký sortiment se specializovanými řadami na citlivou pleť. Horší problém však nastává s materiály. Divili byste se, ale i klasická bavlna může někoho až nepříjemně dráždit.

Málokdo z nás chce mít zarudlou a svědivou pokožku, nebo nehezky vypadající ekzém. Právě proto spadáte-li do této kategorie, měli byste zkusit něco jiného, co vaší pokožce prospěje. Ale i pokud mezi tuto skupinu nepatříte, může pro vás tato nabídka být velice zajímavá.

Jedná se o novinku v podobě bambusového ručníku. Tento druh ručníku je velice tolerantní k vaší pokožce. Je jemný a šetrný. Po použití se tedy žádné podráždění ani zčervenání nekoná. Právě díky bambusovým vláknům, ze kterých je vyroben, a jejich přirozeným antibakteriálním účinkům, je dobře snášený nejrůznějšími alergiky. Materiál je přírodního původu a je vyráběn šetrnými nechemickými metodami.

Ručníky a oblečení z bambusového materiáluBambusový ručník má navíc velice dobrou savost. Oproti nám dobře známým bavlněným ručníkům, je jeho savost až 4 krát vyšší. Vaše pokožka zůstane po utření krásně suchá, ale ne přesušená. Ručník z bambusu je navíc tak příjemný, že si ho ihned zamilujete a nebudete chtít už používat žádný jiný. Vyřešte jednou provždy problémy s vaší citlivou pokožkou a budete se cítit konečně skvěle!

Z bambusu se však nevyrábí pouze a jenom ručníky.  K dostání je velká spousta dalších textilií, které vám poskytnou skvělý pocit. Ze stejného materiálu lze sehnat i například povlečení, utěrky, ale i přímo oblečení.

Co se tohoto materiálu týče, první výroby se na trhu objevily teprve pár let zpátky. Nicméně obliba tohoto materiálu závratně stoupá. Materiál je to pohodlný, příjemná a navíc ekologický. Což se v dnešní době velice cení! Přeci jen, musíme si prostředí okolo nás pozorně chránit.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *