Potřebujete si odpočinout a nemáte moc času?

Potřebujete si odpočinout a nemáte moc času?

Vyrazte na víkend za super cenu!

Máte už vyčerpanou dovolenou, ale přesto byste si chtěli užít pohodu, vypnout a relaxovat? Nemusíte smutnit, protože i za 2 víkendové dny se toho dá stihnout hodně. I víkend stačí k tomu, abyste si perfektně odpočinuli a nejlepší na tom je, že je možné vyrazit i za hranice ČR za velmi nízkou cenu. Kam vyrazit a jak ušetřit?

Se Slevoteka.cz máte jistotu kvality a nízké ceny vždy

Jestliže máte čas jen o víkendu, zaměřte pozornost na specializovaný portál Slevoteka.cz. Jako první v České republice začal nabízet cenově výhodné víkendové zájezdy do různých koutů ČR i mimo ni.

Romantika, relax i sport

V současné době lze vybírat z desítek pobytů s různým zaměřením. Nabídka naprosto uspokojí ty, kdo chtějí relaxovat a nechat se hýčkat, milovníky sportů i ty, kdo chtějí zažít romantické chvíle ve dvou. Nabídka Slevoteka.cz je rozdělena podle zaměření pobytu, lehce tedy najdete ten, který dokonale splní vaše představy. Vybírat lze zájezd nebo pobyt a dokonce i podle zaměření.

Velké oblibě se těší romantické pobyty pro dva. Jedná se o speciální balíček, který většinou zahrnuje ubytování na romantickém místě a k tomu třeba lahodné jídlo a různé lázeňské procedury. Aktuálně je k mání: Vinařský pobyt s degustací vína na jižní Moravě či pobyt pro 2 v Hotelu Morris**** v České Lípě s wellness a další. Najdete zde také sportovní pobyty zaměřené na cyklistiku, pěší turistiku a jiné sporty. Pokud chcete přichystat překvapení pro vaši drahou polovičku, určitě se podívejte na tyto wellness pobyty pro dva. Na Slevoteka.cz čekají i výhodné pobyty pro celou rodinu a mnoho dalších.

Pozor: Nabídka omezena časem

Jestliže se pro nějaký pobyt rozhodnete, nic si dlouho nerozmýšlejte. Všechny nabídky jsou časově omezeny a nemusí se opakovat. Ještě než ale pobyt koupíte, kontaktujte ubytovací zařízení a informujte se o volných termínech. Kontaktní údaje najdete vždy u dané nabídky.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *