Na dovolenou se psem? Ano, ale ať je řádně označený…

Na dovolenou se psem? Ano, ale ať je řádně označený…

Pokud patříte mezi majitele psů, jistě pro svého miláčka chcete jen to nejlepší. Přemýšleli jste už o psích známkách? Známka se připíná na obojek a nejen že pejskovi sluší, ale je i velice praktická.

Známky pro psa neboli tagísky nejsou jen ozdobou, ale v případě zatoulání psa může nálezci pomoci při hledání majitele. Na známku se totiž může nechat vyrýt jméno psa, telefonní kontakt nebo třeba adresa. Pokud je tedy váš pejsek cestovatel samotář, jistě byste toto opatření uvítali. I když váš pejsek neutíká, nikdy nevíte, co se může stát. Taková známka „pro sichr“ pro vás bude výhodou a v noci budete moci v klidu spát.

Toto opatření vám ušetří spousty starostí a urychlí vám to celý průběh vrácení vašeho pejska a vy ho tak budete mít co nejdříve doma.

Vybrat si můžete ze třech velikostí známek. Po jaké velikosti tedy sáhnout? Nejlépe se rozhodnete podle toho, pro jak velkého pejska tagísek chcete. Z přední strany známky si můžete vybrat obrázek například korunka, kostička, kytička, myš, miska, pes, ryba, srdce, tlapka, čtyřlístek, hvězdičky a další znaky a obrázky. Vše je v nejrůznějších barvách od růžové, žluté, černé, zelené, až po modrou, oranžovou a další. Pro kompletní výběr neváhejte navštívit webové stránky firmy a přesvědčte se o celkové nabídce a vyberte si tak známku, která bude vašemu miláčkovi slušet.

Z druhé strany už se nachází samotné vyrytí. Počet řádků, které máte k dispozici na vyrytí, závisí na velikosti známky. Na nejmenší známky se ryje jméno psa a telefonní číslo. Na střední velikosti se vejdou tři řádky. Ke jménu a číslu tak můžete přidat například město nebo další kontakt. Na velké známky se ryjí až čtyři řádky, může se tam vejít tedy celá adresa. Známka pro psa bude vaší výhodnou investicí.

Pokud chcete, aby byl váš pejsek stylový, neměli byste zapomínat i na krásné obojky. Je to věc, které si člověk na první pohled hned všimne, proto by se neměl podceňovat. Měli byste vybrat proto ten nejkrásnější.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *