Luxusní vozy do běžného provozu

Luxusní vozy do běžného provozu

Chcete být vlastníkem vozu, který vás nejen bezpečně dopraví všude, kam si zamanete, ale bude mít i stylový vzhled a skvělé technické vybavení? Automobil je investice na několik let dopředu. Vyplatí se tedy nákup do podrobností promyslet. Zvážit všechny preference, všechna pro a proti. Pak vám vyjdou kritéria, jak by asi ten ideální vůz pro vás měl vypadat.

Pro inspiraci bychom vám rádi představili luxusní vozy společnosti Jaguar. Tato značka byla založena již ve 20. letech 20. století. Jedná se o britskou společnost zabývající se výrobou bezkonkurenčních vozů, které vynikají svou maximální komfortností, vynikajícími technickými parametry a skvělým moderním designem. Vozy Jaguar jsou originální a na první pohled je vidět, že tento vůz opravdu nemá každý. Velmi oblíbený typ vozu je Jaguar XF. Vybrat si můžete z několika variant provedení motoru. Z technických parametrů můžeme zmínit 8mi rychlostní automatickou převodovku, xenonové HID světlomety či vynikající zvuk. Interiér si můžete navrhnout podle vlastního vkusu. Barevné provedení a potažení sedaček a stropu dle dostupných barev a materiálů. Vůz je k dispozici v několika barevných provedeních.

Další inspirací vám mohou být vozy Range Rover a Land Rover. Tyto vozy jsou známé především jako automobily do náročného terénu. Většině z nás se vybaví obrovský, robustní vůz, který si hravě poradí s každým terénem. To je samozřejmě pravda. Avšak toto nejsou jediné vozy, které v nabídce společnosti najdete. V dnešní době již produkují i vozy, které se hodí i do běžného života. Vozy, které jsou sice odolné a bez probémů zvládnou náročnější terén, ale i tak se s ním můžete bez problémů vydat do města. Takové jsou například vozy Land Rover Freelander. Vůz je obohacen o luxusní interiér, který vás doslova nadchne. Nejlépe vypadá ve světlém provedení. Vnitřní prostor pak působí velkoryse. A velkorysý samozřejmě i je. Pro každého cestujícího je zde dostatek místa. Opomenutelné rozhodně nejsou ani jeho technické vlastnosti. Výkonný motor, skvělé zrychlení a vysoký výkon. Zkrátka vše, co si náročný řidič může přát.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *