Jak ušetřit na cestovním pojištění?

Jak ušetřit na cestovním pojištění?

Cestovní pojištění vás při běžné cestě do zahraničí vyjde na pár stovek korun. Přesto jsou lidé, kteří vyráží za hranice bez něj. Riskují tím své zdraví. Modrá kartička pojištěnce totiž rozhodně nezaručuje, že vás všude ošetří na náklady české zdravotní pojišťovny.

Patříte i vy k lidem, kteří cestují bez pojištění? A přesvědčilo by vás k jeho zařízení, kdybyste na něm mohli ušetřit? Možná jste už někdy využili slevový kód Alza, Zoot apod. A podobné slevy nabízí také některé pojišťovny.

U Allianz dostanete přímo slevu na cestovní pojištění

Příkladem pojišťovny poskytující výhodné ceny na internetu je Allianz. Dává procentuální slevu z nákupu buď na veškeré online pojištění, nebo přímo na cestovní. Sleva dosahuje až 30 %, takže můžete ušetřit skutečně slušnou částku. Slevový kupón Allianz kolikrát ani není potřeba, slevu dostanete dokonce bez něj.

Podobný přístup zaujímá například VZP. Při zařizování pojištění online dostanete slevu automaticky. Pojišťovny se tím snaží klienty přimět k elektronické komunikaci, která je ostatně výhodná pro obě strany.

Podobně to funguje i u AXA pojišťovny

Také AXA pojišťovna není pozadu a při online sjednání nabízí slevu ve výši 10 %. Cestovního pojištění se týká dokonce 20% snížení ceny. Při dokončování objednávky se vám ale zobrazí i políčko pro slevový kód Axa pojišťovna. Kliknete-li na vedlejší tlačítko Použít kód, kupón se ověří, a bude-li platný, získáte ještě další slevu.

Sehnat kód na slevu není složité

Možná objevíte i další pojišťovny, které akceptují slevové kódy. Najít je není složité. Stačí si prohlédnout portály shromažďující slevové kupóny či zapátrat na internetu. Speciální kód si pak zkopírujte a vložte jej do příslušného políčka při dokončování objednávky. Jediné, na co musíte dávat pozor, je platnost kupónu. Pokud už vypršela, nebude vám fungovat. Na dobrých slevových portálech ovšem najdete uvedené i datum platnosti.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *