Co s krachujícími hotely?

Co s krachujícími hotely?

Také vás na vašich cestách zaujaly desítky opuštěných hotelů i přímo v daném letovisku? My jsme letos navštívili největší italské letovisko Rimini a tam najdete prosperující hotely stejně jako ty, které doslova přežívají nebo dokonce byly zavřeny. Čím ale to? Odpověď může přinést i Gordon Ramsay, který prý hotelnictví vystudoval Gordon Ramsay „omylem“ a vaření se začal naplno věnovat až po vystřídání několika restaurací? Gordon Ramsay otevřel v Praze restauraci s názvem Maze? V roce 2009, po roce a čtvrt fungování, ji však kvůli potížím zavřel.

V restaurační kuchyni je profesionál Gordon Ramsay jako ryba ve vodě. Nyní své schopnosti předvede v prostředí, ve kterém ho zase tak dobře neznáme. Nejen zoufalá kuchyně, ale také zanedbané hotelové pokoje a nezkušený personál čekají na to, až je razantní kuchař dá opět do pořádku. Přesvědčí perfekcionista Ramsay majitele hotelu o tom, že poctivou prací dají podniku šanci fungovat? Nenechte si ujít pekelný seriál, jenž vysílá stanice Spektrum Home od začátku července.

Paličák se smyslem pro chuť

Rodilý Skot Gordon Ramsey je důstojník Řádu britského impéria a zároveň držitel 15 Michellinských hvězd. Je jedním ze tří anglických kuchařů, jež v jednu dobu držel tato tři nejprestižnější kuchařská ocenění najednou. Za své dovednosti je kritiky obdivován a vychvalován, avšak jako člověk sedne málokomu. S pomocí rodiny založil v roce 1998 svou první restauraci v Chelsea, z které postupně vzrostlo impérium nejrůznějších podniků po celém světě. O šest let později odstartoval svou vlastní show, kterou se nechala inspirovat i česká verze Ramsayho – Zdeněk Pohlreich, který mu dokonce propůjčil hlas v jednom z dílů seriálu The Simpsons.

Z kuchyně do hotelu a zpět

Kuchařská celebrita Gordon Ramsay je známý tím, že si své pořady, které přebírají proslulé televizní stanice po celém světě, rád produkuje sám. Stejně tomu bylo i u Pekelných hotelů, které na televizních obrazovkách odstartovaly v roce 2012. Struktura seriálu je rozvržena do tří sérií, které mají dohromady 22 epizod. Krachující hotelové prostředí staví přímočarého drsňáka do zcela nové role, ve které přebírá vedení nad zoufalými situacemi. Majitelé nechali své podniky padnout na samé dno a na Ramsaym je, aby jim ukázal, že pokud se nezaleknou tvrdé práce, bude jejich hotel znovu konkurenceschopný. Dokáží majitelé a personál hotelu přijmout razantní podmínky a přesvědčit šéfkuchaře o tom, že o záchranu svého hotelu skutečně stojí? Tuto náročnou cestu sledujte už v neděli 30. července na stanici Spektrum Home.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *