Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Sbírat zážitky na dovolené je dobrou investicí, kdy navíc poznáte nové kraje. Jenže bohužel je cestování poměrně drahé. Hodně zaplatíme za samotnou dopravu a následně i ubytování. Každá příležitost, jak ušetřit a vypravit se tak na víc míst, je žádaná. V článku najdete inspiraci a rady, jak za cestování a dovolenou zaplatit méně.

Plánujte a vybírejte s předstihem

Cenově výhodné nabídky se objevují s výrazným předstihem, ale i na poslední chvíli. Jde o takzvané zájezdy first nebo last minute. Platí to zejména pro cestování do zahraničí, ale setkat se s tím můžeme i při výpravách po naší krajině. V rámci jistoty a naplánování volna v práci je lepší zvolit nákup dovolené s výraznějším předstihem, ať si podle toho zařídíte další termíny a všechno potřebné. A v případě, kdy budete mít pár dní času, můžete je využít pro nějakou last minute nabídku.

Vyhledejte si slevy na dovolenou

A kde najdete cenově výhodné nabídky na cestování? Přeci na internetu, kde čeká dovolená slevy a mnoho různých zájezdů. Právě slevové kódy jsou výbornou příležitostí, jak snížit cenu za cestování. Velké množství nabídek najdete zejména v období, kdy není hlavní sezóna. Oblíbené jsou i různé vouchery, které jsou vhodné i jako zajímavý a originální dárek.

Za ušetřené peníze můžete vyrazit poznávat další kraje

Jakmile si takto pořídíte více dovolených se slevou, ušetříte peníze na další cestování. Poznáte více míst a získáte spoustu zážitků, na které budete rádi vzpomínat. Jen musíte vědět, kde hledat slevové kódy, a jednou za čas prohlédnout konkrétní nabídky, jestli se neobjevilo něco, co vás zaujme. Při kupování zlevněné dovolené si nezapomínejte prověřit destinaci a zkusit si dohledat nějaké informace o ubytování, ať zhruba tušíte, co čeho jdete.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Když nakupovat, tak se slevou

Když nakupovat, tak se slevou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *