Cestujte a rozšiřte si své manažerské znalosti a dovednosti

Cestujte a rozšiřte si své manažerské znalosti a dovednosti

Vzdělávání jde ruku v ruce s profesním rozvojem, ať se týká jakéhokoliv povolání. Některé časově vytížené skupiny, jako jsou manažeři a vedoucí pracovníci, mají jedinečnou možnost, jak pozdvihnout úroveň svého dosaženého vzdělání, a to v akademickém programu Cambridge Business School. Výuka v českém jazyce (s akceptováním slovenštiny) trvá jeden rok a časová flexibilita studia ukončeného renomovaným titulem MBA jsou nespornými výhodami oproti studiu na běžných školách. Dalším pozitivem získaného titulu MBA po úspěšném absolutoriu světově uznávané školy je možnost snadnějšího nalezení práce při pobytu v zahraničí.

Studijní program MBA pozdvihuje dosavadní dosažené vzdělání

Master of Business Administration (MBA) při Cambridge Business School je profesně vzdělávací studijní program určený k rozšíření manažerských znalostí a dovedností. Je ideální příležitostí pro manažery, členy managementu, živnostníky, členy veřejné správy a neziskových organizací, již touží po vzdělání přesahující vysokoškolský formát. Studijní programy jsou rozděleny do třinácti oborů, jako jsou například Management ve zdravotnictví, Personální management, Private law, Marketing a public relations a Mezinárodní vztahy a evropská studia. Právě vzdělání v oblasti celosvětově uznávaných témat a získání mezinárodního titulu MBA umožňuje absolventům Cambridge Business School pracovat i v zahraničí na vyšších pozicích.

Harmonogram výuky a studia on-line

Zájemci o konkrétní program mohou začít s výukou po vyplnění přihlášky, vybrání si daného programu a časového horizontu pro výuku a zaplacení studijního poplatku. Studium MBA na Cambridge Business School je složeno z deseti konkrétních modulů rozdělených do dvou semestrů. Samotná výuka je kombinovaná. Na začátku semestru a v jeho polovině jsou organizovány semináře s interaktivním přístupem zaměřeným na praxi. Tyto semináře vedou odborní lektoři s dlouholetou praxí. Studenti dále sami pokračují ve výuce s využitím e-learningu, kdy používají materiály on-line. Během ročního studia se každý student účastní čtyř víkendových seminářů.

Titul MBA otevírá dveře do světa byznysu v tuzemsku i zahraničí

Pro úspěšné absolvování studia je nutné zdárně vypracovat seminární práce z jednotlivých modulů a také obhájit nejrozsáhlejší, závěrečnou práci před odbornou komisí. Profesní titul MBA je v celosvětových manažerských kruzích vysoce uznávaný, otevírá tak cestu i na zahraniční trh práce. Usnadní vám přístup do světa byznysu, veřejné správy i do neziskového sektoru. Získané praktické dovednosti a odborné znalosti. Cambridge Business School dodává dostatečný a důstojný kredit každému absolventovi studia.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *