Aquacentrum Pardubice, zábavné vyžití pro celou rodinu

Aquacentrum Pardubice, zábavné vyžití pro celou rodinu

Moderní aquapark s vyžitím pro celou rodinu? To je Aquacentrum Pardubice, největší vodní park ve Východních Čechách, který má i několik dalších „nej“. Potěší milovníky koupání, wellness, fitness i vodních atrakcí. Co vás zde všechno čeká?

Užijte si nejmodernější plavecký bazén v ČR

Dominantou aquaparku v Pardubicích je 50 m dlouhý plavecký bazén, nejmodernější v Čechách. Vhodný je pro rekreační, kondiční i závodní plavání. Nechybí tady samozřejmě ani plavecká škola. Zajímavostí je, že tento 50 m bazén je jako jediný v republice vybaven nášlapnými bloky Omega, využívanými v těch neprestižnějších závodech ve světě. Přijďte si zaplavat ve velkém bazéně, kde je vše tak, jak má správně být.

Vodní atrakce pro malé i velké

Moderní areál aquacentra má pro své návštěvníky přichystánu zónu Aqua plnou vodní zábavy. Čeká vás divoká řeka, vlnobití, trojskluzavka dlouhá 34 metrů nebo tobogán dlouhý 102 metrů zasahující i do venkovní části. Rekreační bazén přináší masážní trysky, vodní chrliče a vodopád. Nechybí brouzdaliště se zábavou pro nejmenší.

Wellness zóna pro odpočinek těla i psychiky

Odpočinek pro tělo i duši si můžete dopřát ve wellness zóně. Aquapark Pardubice nabízí výběr z mnoha procedur, každý si vybere. A ještě lepší jsou pravidelné návštěvy, které mohou zlepšit imunitu i pomoci s některými zdravotními problémy. Těšit se můžete na finskou saunu, infrakabinu, masáže, sluneční louku nebo sněhovou komoru. Nabídka lázní zahrnuje solnou lázeň, tureckou lázeň, bylinnou lázeň nebo Kneippovu lázeň. Nechybí ani wellness bar pro doplnění tekutin.

Zacvičte si před relaxací v bazénu

Kromě vodních atrakcí, bazénu a wellness můžete zkusit i něco z jiného soudku, a to je fitness zóna. Spojit pohybové aktivity v posilovně s následnou relaxací v bazénu je ideální. Fitness se zde rozkládá na 350 m2 a je rozděleno na 4 zóny: kardio, strojovou zónu, funkční zónu a fitness bar, kde doplníte tekutiny, ionty i energii.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *